O mně

Obor realit je velice dynamický a je nutné držet s ním krok. Při hledání dobré investice potřebují klienti zkušeného průvodce, který jim pomůže s orientací v trhu a vybere pro ně nemovitost na míru jejich požadavkům. Ve světě realit se pohybuji již 15 let a každá nová spolupráce je pro mě nejen pracovním úspěchem, ale především naplněním mého životního poslání. Pojďme společně najít ideální prostor i pro Vás.

K rozhodnutí být realitní makléřkou, jsem došla v roce 2008, kdy jsem sama hledala nové bydlení a spolupracovala s několika makléři. Vyzkoušela jsem si, jak může být rozhodování obtížné a jak je úžasné mít u sebe někoho, kdo vám naslouchá a dobře poradí. Někoho, kdo Vám s celým obchodem pomůže a skutečně pochopí vaše potřeby. V tu chvíli jsem si řekla, že tohle je to, co mě bude naplňovat a dělat mne šťastnou.

Řešíme přece společně Váš nový domov. Prostor, který bude vyhovovat Vašim potřebám a kde najdete své bezpečné útočiště. Kde si vytvoříte zážitky na celý život a kde rádi uvítáte své přátele a rodinu. Vždy, když se podaří tohoto dosáhnout, není to pro mě pouze profesní úspěch. Protože každá rodina má svůj příběh. S touto myšlenkou vznikl také dobročinný projekt Housing First, který je spojením mé profese a přirozené touhy efektivně pomáhat tam, kde je třeba.

Má cesta realitní makléřky začala již v roce 2008, kdy jsem sama hledala svůj tehdy budoucí domov. Tento proces utvářel můj postoj k profesi realitního makléře, jako někoho, kdo není pouhým zprostředkovatelem při výběru nemovitosti, ale skutečným partnerem a průvodcem při vaší cestě k ideálnímu domovu. A přesně tím chci být i pro Vás.

0

Prodaných nemovitostí

0

Pronajatých nemovitostí

0

let zkušeností

0

prodaných nemovitostí

Kontaktujte mně